Black Coffee

Black Coffee to klimatyczny wystrój, smaczne jedzenie, fantastyczne desery i nastrój, o który każdego dnia dba nasz profesjonalny personel. No i kawa… niepowtarzalna, wypalana specjalnie na nasze zamówienie. A do tego pyszne, wyrabiane w naszym lokalu lody, naleśniki, gofry, ciasta… Dokładamy starań, aby nasz lokal był miejscem z dnia na dzień coraz bardziej przez Was lubianym. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Was do naszej nowej, zmodernizowanej sali VIP, – która idealnie nadaje się na spotkania biznesowe i firmowe oraz na kameralne uroczystości rodzinne. Najbardziej jednak cieszy nas nasza zupełnie nowa sala dla dzieci – tych starszych oraz tych całkiem malutkich. Bezpieczna, przytulna, z osobną toaletą i przewijakiem – tak na wszelki wypadek, gdyby koleżeńskie spotkanie mamy przy kawie nieco się przedłużyło. A naszych Gości, którzy pyszną kawę lubią pić będąc on-line z przyjaciółmi, mamy dwa stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

Kawa "Black Coffee" to specjalna kompozycja starannie dobranych ziaren Arabica z plantacji Kolumbii, Gwatemali i Brazylii z domieszką uzyskiwanych metodą mokrą ziaren Robusty z Indii i Ugandy. Crema jest gęsta, cętkowana i trwała. Balans słodyczy i delikatnej kwaskowatości, przełamany umiarkowaną goryczką daje w efekcie wysublimowany, długo utrzymujący się posmak. Charakterystyczne dla mieszanki aromaty są lekko korzenne. Jest to mieszanka delikatna w smaku z wyraźnie wyczuwalnym posmakiem czekolady.

Historia lodów podobno zaczęła się w starożytnych Chinach już 3000 lat temu. Władcy Chin rozkoszowali się smakiem mrożonych przysmaków sporządzanych ze śniegu i lodu z dodatkiem owoców, wina i miodu. Za wprowadzenie lodów do Europy odpowiedzialni są Włosi. Nasze lody w oparciu o tradycję i dzisiejszą technologię dadzą Państwu wiele przyjemności. Wszystko to za sprawą odpowiedniego doboru składników i włoskich receptur, które to przetrwały już kilkaset lat, a robione według nich lody zawsze smakują wyśmienicie.